Najlepšie stávkové kancelárie – porovnanie

Hodnotíme tie najlepšie internetové stávkové kancelárie keďže na internete je veľké množstvo online stávkových kancelárií a je veľmi ťažké si vybrať tú najlepšiu. Každá stávková kancelária má svoje výhody a nevýhody. Prinášame Vám stručný prehľad stávkových kancelárií a ich základné vlastnosti.

Rebríček stávkových kancelárií

Obrázok Názov Cena Hodnotenie Max. vstupný bonus Bonus za overenie totožnosti Live stávky Live streaming Ázijský hendikep
Najlepší produkt
Tipsport
Tipsport

4000€ Registrovať s BONUSOM 15 € áno áno áno
Fortuna Fortuna

30€ Registrovať s BONUSOM 0 € áno áno nie
DOXXbet DOXXbet

2020 € 0 € áno nie áno
Niké Niké

1000 € 0 € áno áno nie

* Výška kurzov sa porovnávala s priemerom kurzov vačšiny internetových stávkových kancelárií.

S výsledkov hlasovania užívateľov ktorý vybrali stávkovú kanceláriu s ktorou sú najviac spokojný vybrali iFortuna.sk, v tejto stávkovej kancelárií každý nový hráč po registrácií získa bonus až 100€

Recenzie stávkových kancelárií

Tipsport

Max. vstupný bonus: 4000€ Registrovať s BONUSOM | Bonus za overenie totožnosti: 15 € | Live stávky: áno | Live streaming: áno | Ázijský hendikep: áno |

Tipsport

Smart hodnotenie
9.6

Tipsport je momentálne stávková kancelária ktorá má najväčšiu komunitu tipujúcich. Nájdete tu rôzne analýzy zápasov, blogy, diskuse a so všetkými môžete prakticky komunikovať ako aj sledovať aktivity alebo tikety ďalších tipujúcich.

Viac info

Výhody

 • Najvyšší vstupný bonus
 • Vernostný program Tipkonto
 • Manipulačný poplatok 0€
 • Vyplácanie výhier aj na pobočkách Tipsport

Nevýhody

 • Cez elektronickú peňaženku Skrill je možný vklad až od 40 €
 • Absencia funkcie Supertiket

Fortuna

Max. vstupný bonus: 30€ Registrovať s BONUSOM | Bonus za overenie totožnosti: 0 € | Live stávky: áno | Live streaming: áno | Ázijský hendikep: nie |

Fortuna

Smart hodnotenie
9.5

Fortuna je jednou z najväčších stávkových na Slovensku. Práve z tohto dôvodu ponúka stávkovanie aj cez internet na ifortuna.sk Na ifortuna.sk máte možnosť podať stávku na takmer každý šport každý deň. Vyberať si môžete nie len podľa športu, ale aj podľa dátumu. Ak chcete staviť na nejakú športovú udalosť, stačí sa zaregistrovať a dobiť kredit.

Registrácia na ifortuna.sk je veľmi jednoduchá

 1. Kliknite na tlačítko registrácia alebo kliknite na tento odkaz
 2. Následne sa Vám zobrazí tabuľka v 3 krokoch na vyplnenie. Všetky povinné políčka je potrebné vyplniť a prečítať si podmienky.

Po registrácii a potvrdení registrácie je dôležité nezabudnúť dobiť kredit. Práve po dobití kreditu je možné stávkovať a tipovať jednotlivé zápasy, preteky či rôzne individuálne športy.

Ak máte dobitý kredit a chcete tipovať, stačí si vybrať medzi kurzovými stávkami alebo live stávkami stretnutie, ktoré chcete tipovať. Po vybratí zápasu alebo favorita stačí naňho kliknúť. Na pravej strane obrazovky sa Vám zobrazí elektronický tiket, kde môžete sledovať zápasy, ktoré ste si vybrali, pridávať či uberať či meniť tipy. Pod tiketom môžete vidieť celkový kurz, ktorý vychádza a môžete si zvoliť možnosť staviť. Od tohto momentu je váš tiket už vsadený.

Výhodou tejto stránky je množstvo akcií či už pri registrácií alebo aj keď ste jej pravidelným užívateľom. Tiket je okamžite po ukončení stretnutia overený a výhra je pripísaná na konto. V prípade, že si chcete vybrať výhru, je to možné tak, že si ju dáte zaslať na účet pomocou možnosti, ktorá sa nachádza pri dotácií konta. Tipovanie s touto stránkou je veľmi jednoduché a výhodné zároveň. Dokonca pri live stávkach sa dá sledovať ten ktorý prenos priamo na stránke.

Dokonca novinkou je teraz mobilná aplikácia, kde môžete tipovať priamo cez aplikáciu. Vďaka tejto aplikácii môžete jednoducho tipovať cez telefón kedykoľvek a kdekoľvek. Manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá, ovláda sa dotykom. Jediný rozdiel je, že po vybraní zápasov sa ďalším prekliknutím dostávate k sume, ktorú chcete staviť a k výslednému kurzu.

iFortuna je jedna z najnavštevovanejších a najznámejších stránok na stávkovanie. Nie je to len vďaka výhodným podmienkam, ale aj jednoduchej manipulácii.

Viac info

Výhody

 • Vernostný program Fortuna Klub
 • Vyplácanie aj na pobočkách Fortuny
 • Stávkovanie bez manipulačného poplatku

Nevýhody

 • Úspešným hráčom fortuna udeľuje rýchlo limity

Vyberáme pre Vás niektoré rady od odborníkov na tipovanie

Pre vklad na účet odporúčam využívať platbu kartou keďže peniaze sa Vám ihneď pripíšu na účet a môžete začať tipovať. Takmer každá stávková kancelária poskytuje bstupné bonusy keď ste novoregistrovaný určite ich treba využiť. Napr. ifortuna.sk môžete získať až 100€ ako bonus (ako získať bonus) pri vkladte 100€ na účet.

Filip Mečúň ( 44 rokov )

Začiatočníkom odporúčam neriadiť sa iba klesaním, respektíve stúpaním kurzu. Nízky kurz ešte nemusí byť výherný. Rozhodne netipujte športy, ktoré nemáte v záľube a príliš ich nesledujete. Treba stávkovať na 3-4 zápasy a nie na 10+ kde výhra už skutočne záleží na štastí a nie umení tipera.

Ondrej Kováš ( 29 rokov)

6 mysleli na Najlepšie stávkové kancelárie – porovnanie

  1. Ja mám účet v Tipsporte aj v iFortune ale ten AH nepoužívam vôbec ale je to inak to že pri handicapovej stávke pridá kancelária podceňovanému tímu nejaký fiktívny náskok.
   Na tých bonusoch čo dávajú kancelárie je to naprd že len pre nové účty zvyknú byť väčšie bonusy. Ako by si nevážili stávajúcich tipérov.

   1. ja preto mám už 4 účty na fortune. Stále keď bol veľký bonus som registroval na rodinného príslušníka. I keď to majú zakázané zatiaľ mi to prešlo.

  1. Na ktorej stávkovej kancelárií? Mne pred niekoľkými rokmi zrušili účet na ifortune keďže bol niekoľko rokov neaktívny a nestávkoval som cez neho.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *