Najlepšie žehličky na vlasy

Ľudová voľba

Sencor SHI 131
Sencor

Sencor SHI 131

Smart hodnotenie

8.4

Cena: 6.7€

Najlepší produkt

Remington S8500
Remington

Remington S8500

Smart hodnotenie

9.5

Cena: 29.5€

Pre náročných

Bio Ionic GoldPro Smoothing Styling Iron 1
Bio Ionic

Bio Ionic GoldPro Smoothing Styling Iron 1

Smart hodnotenie

8.6

Cena: 131€

Najlepšie žehličky na vlasy

Obrázok Názov Cena Hodnotenie Povrch doštičiek Regulácia teploty Ionizácia
Najlepší produkt
Remington S8500
Remington S8500 29.5€

keramické 150 - 230 °C nie
Pre náročných
Bio Ionic GoldPro Smoothing Styling Iron 1
Bio Ionic GoldPro Smoothing Styling Iron 1 131€

keramické 230 °C áno
Ľudová voľba
Sencor SHI 131
Sencor SHI 131 6.7€

keramické do 200 °C nie
Remington Sleek & Curl S6500 Remington Sleek & Curl S6500 25.7€

keramické 150 - 230 °C nie
Rowenta SF 4522 Rowenta SF 4522 33.9€

Keratínové a turmalínové 130 - 230 °C áno
Babyliss ST292E Babyliss ST292E 54.2€

keramické 170 - 230 °C áno
LOréal Professionnel Steampod 2.0 Pro LOréal Professionnel Steampod 2.0 Pro

keramické 140 - 210 °C nie

Recenzie žehličiek na vlasy

Remington S8500

Cena: 29.5€ | Povrch doštičiek: keramické | Regulácia teploty: 150 - 230 °C | Ionizácia: nie |

Remington S8500

Smart hodnotenie
9.5

Rovné zdravé a lesklé vlasy sú snom každej ženy, každého dievčaťa. Je dobré chrániť si vlasy rôznymi prípravkami pred ich tepelnou úpravou. No moje vlasy boli neustále po žehlení alebo fénovaní suché a rozštiepené. Nakoniec som natrafila na Remington S8500.

Remington S8500 je novinkou a zároveň najpredávanejším produktom od firmy Remingtom. Je iné ako všetky ostatné žehličky, ktoré som doposiaľ mala či videla. Výnimočná je v tom, že žehliaca keramická plocha je napustená marockým argánovým olejom. Ten chráni a vyživuje vlasy. Na digitálnom displeji je možné nastaviť 9 teplotných stupňov žehlenia či točenia od 150-230. Žehlička sa zahreje za 15s, no funkciou "turbo boost" je zahriatie možné aj rýchlejšie. Aj Remington S8500, ako aj iné moderné žehličky, majú samovypínací senzor, po 60 minútach sa vypne sama, ak by ste ju náhodou zabudli vypnúť a nechali ju zapnutú.

Musím povedať, že funguje výborne. Vlasy sú po žehlení hebké a jemné, vyžehlené ich mám rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. Mám ju 3 mesiace a musím povedať, že zatiaľ som s ňou maximálne spokojná. Vždy som túžila mať žehličku, aby po žehlení ostali moje vlasy zdravé, lesklé a hebké. keďže mám vlnité vlasy, ktoré po sušení vždy pôsobia nezdravo a zničene. Dokonca sa jednoducho a rýchlo robia aj vlny. Kábel je dostatočne dlhý, čiže s nie je potrebné využívať predlžovačku. Čo sa týka ceny, je viac než prístupná. Mnoho menej kvalitných žehličiek je oveľa drahších, resp. predražených a menej kvalitných ako je Remington S8500. Je ľahká do ruky, čiže ak aj žehlíte viac kučeravé vlasy, nebolí vás ruka ako pri niektorých iných modeloch. Určite som maximálne spokojná s rýchlosťou, kvalitou a prevedením, odporúčam ju všetkým , aj svojim kamarátkam.

Viac info

Výhody

 • Super produkt za výhodnú cenu
 • Veľa funkcií
 • Jednoduchá obsluha
 • Arganový olej v platniach
 • Plávajúce platne

Nevýhody

 • -

Babyliss ST292E

Cena: 54.2€ | Povrch doštičiek: keramické | Regulácia teploty: 170 - 230 °C | Ionizácia: áno |

Babyliss ST292E

Smart hodnotenie
7

Ako každá žena, i ja dbám o svoj zovňajšok a snažím sa vyzerať dobre. Nanešťastie som majiteľka mierne kučeravých vlasov, ktoré však po prebudení vyzerajú ako po výbuchu. Denne som si preto začala žehliť vlasy. No po niekoľkých mesiacoch boli moje vlasy suché a poškodené, hoci som používala množstvo prípravkov a olejov. Hľadala som preto alternatívu, ako si vlasy upravovať a zároveň nepoškodiť.
Riešenie som našla pri žehličke Babyliss ST292E. Ide totižto o naparovaciu žehličku, ktorá pri žehlení vypúšťa paru a vlasy žehlí horúcou parou, čím ich čiastočne chráni. Para sa vytvára takým spôsobom, že do 8ml nádržky na vodu napustíte destilovanú vodu, zohrejete žehličku a môžete žehliť. Aj v tomto prípade je však vhodné používať ochranné prostriedky pred tepelnou úpravou.
Bočným kolieskom si môžete nastaviť stupeň teploty od 1-10. Novinkou v tomto prípade je aj dvojstupňový vysúvateľný hrebeň, ktorý vaše vlasy češe počas celého žehlenia.
Čo sa týka lokní, so žiadnou žehličkou to nebolo také jednoduché. Stačí nahriať žehličku a jednoducho vytvoriť vlny, ktoré vďaka horúcej pare vydržia dlhšie.
Súčasťou balenia je aj teplo-vzdorná podložka, vďaka ktorej už nemusíte rozmýšľať či ste žehličku vypli, či sa nezapáli podložka.
Čo sa týka ceny, je primeraná výkonu, mám totiž pocit, že ide o lacnejšiu alternatívu nemenovanej drahšej značky, ktorá priviedla ako prvá na trh naparovaciu žehličku, ktorá sa však skôr využíva v salónoch. Babyliss ST292E je vhodná na domáce použitie a žehlenie vlasov či príprava lokní nikdy nebola taká rýchla.
Odporúčam ju každému, kto si častejšie žehlí vlasy a záleží mu na tom, aby neboli suché, ale lesklé. Ja som s ňou nadmieru spokojná, hoci som ju dostala ako darček, dnes viem, že aj sama by som zainvestovala. Je výborná a za tú cenu sa veľmi oplatí.

Viac info

Výhody

 • Skvelá cena
 • Chráni vlasy
 • Množstvo inovácií

Nevýhody

 • Menšia nádržka na vodu

LOréal Professionnel Steampod 2.0 Pro

Povrch doštičiek: keramické | Regulácia teploty: 140 - 210 °C | Ionizácia: nie |

LOréal Professionnel Steampod 2.0 Pro

Smart hodnotenie
6

Ako majiteľ kaderníckeho salónu, ktorý je zameraný na kvalitu, preferujeme aj kvalitné výrobky. Aj v prípade pomôcok na tvarovanie účesu. Práve z tohto dôvodu sme dbali pri výbere žehličky a rozhodovali sme sa podľa kvality a funkcií. Volil som preto kvalitnú značku, žehličku Loreal STEAMPOD Pro.
Moje zákazníčky si potrpia na luxus a kvalitu a preto si nemôžeme dovoliť poslať ich domov so zosušenými či polámanými vláskami. Loreal STEAMPOD Pro je profesionálne verzia domácej Loreal STEAMPOD. Výhodou tohto produktu nie je len ochrana vlasov. Ide o hĺbkovú úpravu pomocou pary a obnovuje korienky vašich vláskov. Pri tomto produkte hovoríme o Pro-kreatín technológií. Moje zákazníčky sa ma vždy pýtajú, ako to robím. Odpoveď je Loreal STEAMPOD Pro. Je to jedinečná žehlička tohto typu a žehlenie predtým nikdy nebolo také rýchle a jednoduché. A hlavne, poznali ste predtým žehličku, ktorá by zocelila vaše zničené končeky? Lebo ja nie. Teplotu si môžete nastaviť od 170-210.
Ak sa ma niekto spýta na dôvody, prečo je lepšie žehliť pomocou pary, hneď vám pár vymenujem :

 • vaše vlásky nie sú vďaka  pare vystavené obrovskému teplotnému šoku
 • Para aktivuje jedinečnú technológiu Pre * Keratín obsiahnutú v produktoch Steampod.
 • Para hydratuje vlasové vlákno.

Odporúčam, aby si ľudia vyberali salóny podľa kvality a aby najmä salóny dbali aj na kvalitu a starostlivosť o vlásky zákazníčok aj takouto formou. Pretože nie nadarmo sa hovorí, náš zákazník- náš pán. A chcel by som aj odporúčať čitateľom, aby sa nebáli investovať. Môžete si na domáce použitie zakúpiť aj menšiu verziu tejto žehličky a vyskúšať ju.

Viac info

Výhody

 • Šetrí vlasy
 • Výborný efekt
 • Veľká nádoba na vodu

Nevýhody

 • Starý model

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *