Najlepšie cestovné kancelárie a agentúry

Keď ide o plánovanie dovolenky, je potrebné zvážiť veľa rôznych faktorov. Kam pôjdete? Ako sa tam dostanete? Čo tam budete robiť? A čo je možno najdôležitejšie, s kým budete cestovať?

Pri toľkých dostupných možnostiach môže byť ťažké zistiť, kde začať. Tu prichádzajú na rad cestovné kancelárie. Dobrá cestovná kancelária vám pomôže postarať sa o všetky detaily a ušetrí vám čas, ktorý môžete venovať dôležitejším veciam.

Porovnanie cestovných kancelárií

Obrázok Názov Cena Hodnotenie Last minute First minute
Najlepší produkt
Invia
Invia

áno áno
Fischer Fischer

áno áno
Satur Satur

áno áno
Turancar Turancar

áno áno

Dávajte si pozor na príliš nízke ceny alebo ponuky, ktoré sa zdajú byť príliš dobré na to, aby boli pravdivé, pretože by mohlo ísť o podvod. Dôverujte svojim pocitom a vyberte si overenú kanceláriu.

cestovné agentúry


Recenzie cestovných agentúr

Invia

Last minute: áno | First minute: áno |

Invia

Smart hodnotenie
9.5

Invia je najväčší porovnávač zájazdov na našom trhu a funguje od roku 2002. Ponúka zájazdy od viac ako 350 agentúr s 8 miliónmi zájazdov, z ktorých si môžete vybrať. Majte na pamäti, že nie vždy je zárukou kvality, čiastočne aj preto, že každá jednotlivá agentúra môže poskytovať rôzne služby, ktoré môžu, ale nemusia vyhovovať vašim aktuálnym potrebám.

Viac info

Výhody

  • Najväčšia ponuka zájazdov
  • Nadštandardné služby ako prenájmy áut

Nevýhody

  • Invia je iba spotredkovateľ, neručí za niektoré služby

Fischer

Last minute: áno | First minute: áno |

Fischer

Smart hodnotenie
8.5

Ponúkajú zájazdy šité na mieru až po luxusné plavby na zaoceánskych lodiach a okrem toho rozsiahly zoznam osvedčených hotelov s hodnotením od štyroch hviezdičiek až po päť diamantov, ktoré časopis Forbes zaradil medzi desať najdrahších nehnuteľností na svete.

Viac info

Výhody

  • Ponúkajú aj špeciálne služby
  • Pravidelne aktualizované COVID informácie

Nevýhody

  • Bez možnosti kúpiť pobyt na splátky

Ako si vybrať?

Ako si však pri takom množstve cestovných kancelárií, z ktorých si môžete vybrať, môžete byť istí, že si vyberiete najlepšie?

Na čo sa zamerať pri výbere CK?

  • Zvážte svoj cestovateľský štýl. Ste typ cestovateľa, ktorý si rád vopred naplánuje každú minútu svojej cesty, alebo radšej cestujete na vlastnú päsť a sledujete, kam vás vietor zaveje? V závislosti od vašich preferencií vám môžu lepšie vyhovovať rôzne cestovné kancelárie
  • Opýtajte na odporúčania. Má niekto z vašich priateľov alebo členov rodiny cestovnú kanceláriu, ktorú si obľúbil? Získanie osobného odporúčania môže byť skvelým spôsobom, ako zúžiť svoje možnosti
  • Nakoniec si nájdite čas a urobte si prieskum. Keď už máte na mysli niekoľko cestovných kancelárií, nájdite si čas na prečítanie online recenzií a porovnanie cien. S trochou úsilia určite nájdete ideálnu cestovnú kanceláriu pre vaše ďalšie dobrodružstvo.

Last minute zájazdy

Zájazd LAST MINUTE je typ cestovného balíka, ktorý sa rezervuje v poslednej možnej chvíli, zvyčajne niekoľko dní pred odchodom. Tieto zájazdy často so zľavami a ponúkajú cestujúcim pocit spontánnosti a dobrodružstva. Je však dôležité si uvedomiť, že last minute zájazdy môžu mať obmedzené možnosti a dostupnosť a nemusia zahŕňať všetky vymoženosti alebo prvky tradičných turistických balíkov.

Tento typ zájazdu patrí medzi najpopulárnejšie v cestovných kanceláriách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *