Zerex recenzia

Dlhšie som hľadal niečo, čo mi jednorazovo pomôže pri zlepšení . Nechcel som nič dlhodobé. Našiel som ideálne riešenie. Ideálnym riešením pre mňa je v tomto prípade Zerex! Zerex mi ponúkol totiž účinok do 60minút, pričom sa mi zväčšil a zhrubol penis a zvýšila chuť na sex. Prípravok obsahuje okrem iného Macu, Tribulus Terrestris a L-Arginin. Zložením a účinkami mi je podobný iným výrobkom tohto typu, avšak siahol som po Zerexe z viacerých dôvodov.

Zo začiatku sa mi zdala cena privysoká, ale rozhodol som sa, že radšej zainvestujem čo sa týka takejto chúlostivej veci, ako si kúpim niečo lacnejšie, no nekvalitnejšie. Existuje viacero druhov ako napríklad Fixoprost, erex, no ja som siahol po Zerex klasik. Ako bolo napísané v odporúčaní, užil som zhruba hodinu pred pohlavným stykom a účinok na seba nenechal dlho čakať.

Zloženie Zerex kasik

Účinná látka Obsah v 1 tablete
Tribulus Terrestris 150 mg
Maca 50 mg
L-Arginin 50 mg
L-Citrulin 50 mg
L-Lyzin 50 mg
Teobromín 50 mg

Na moje prekvapenie si zmenu všimla aj moja o 10 rokov mladšia priateľka, ktorá bola dôvodom hľadania nejakého riešenia tohto môjho chúlostivého problému.

Bál som sa, že ma opustí, a tak som začal pátrať po riešení. V ten deň, keď som Zerex užil prvýkrát, bola natoľko očarená, že ho užívam častejšie. Pravdou však je, že Zerex nepomáha len pri problémoch s erekciou, ale zvyšuje aj libido a chuť na sex.

Zerex® Klasik je zložený z vysoko koncentrovaných extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín. Zložky na prírodnej báze obsiahnuté v produkte majú priaznivý vplyv na kvalitu sexuálneho života, pevnú erekciu a výkon muža v posteli.

Časom som vyskúšal aj Zerex Ultragold pre mužov po 40-ke, keďže túto vekovú hranicu som prekročil pred časom. Podľa odporúčania som ho užíval 3 mesiace pred spaním a v intímnych chvíľach som ho kombinoval so Zerex clasic. Musím povedať, že táto kombinácia bola zázračná. Všetky účinky opísané v príbalovom letáku, či na internete boli pravdivé. Priateľka bola takpovediac očarená a začala si znova užívať náš intímny život a ja spolu s ňou, keďže moje problémy s erekciou pominuli a obaja sa teda môžeme oddávať radostným chvíľkam bez hanby. Dovolím si ho práve z tohto dôvodu odporučiť mužom, ktorí majú problémy s erekciou alebo ich pohlavný život už nie je taký, ako by si ho predstavovali. Táto legálna viagra, ako ju niektorí nazývajú, je na prírodnej báze, a preto nemožno badať kontraindikácie či vedľajšie účinky, iba ak by ste za vedľajší účinok považovali zlepšenie intímneho života a vymiznutie problémov s erekciou , či fakt, že sa Vás vaša polovička nevie nabažiť 🙂 .

Všimol som si , že mnoho mužov nekomentuje prípravok alebo produkt zakúpený cez internet, čo mi sťažilo aj hľadanie riešenia môjho problému, a práve preto som sa rozhodol napísať moju skúsenosť sem a podnietiť ľudí, hlavne mužov, aby sa nebáli vyskúšať niečo, čo im pomôže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *