Najlepšie sušičky bielizne

Ľudová voľba

Gorenje DE72/G
Gorenje

Gorenje DE72/G

Smart hodnotenie

9

Cena: 372.70€

Najlepší produkt

Beko DPY 8506 GXB1
Beko

Beko DPY 8506 GXB1

Smart hodnotenie

9.1

Cena: 475.30€

Pre náročných

AEG AbsoluteCare T8DEE68SC
AEG

AEG AbsoluteCare T8DEE68SC

Smart hodnotenie

9

Cena: 699.00€

Človek je v dnešnej rýchlej a uponáhľanej dobe naozaj veľmi vystresovaný a nemá čas na každú prácu, ktorú robili jeho predkovia v úplnom pokoji. Ak aj vy chcete ušetriť veľa času a nechce sa vám sušiť prádlo na klasickom sušiaku, určite stavte aj vy na sušičku prádla, ktorá vám vaše oblečenie za pár minút vysuší a dokonca aj vyžehlí!

Najpredávanejšie podľa Heureka.sk

Rebríček najlepších sušičiek

Obrázok Názov Cena Hodnotenie Typ Maximálna náplň
Najlepší produkt
Beko DPY 8506 GXB1
Beko DPY 8506 GXB1 475.30€

tepelné čerpadlo 8 kg
Pre náročných
AEG AbsoluteCare T8DEE68SC
AEG AbsoluteCare T8DEE68SC 699.00€

kondenzačná 8 kg
Ľudová voľba
Gorenje DE72/G
Gorenje DE72/G 372.70€

kondenzačná 7 kg
Bosch WTW87467CS Bosch WTW87467CS 649.00€

kondenzačná 7 kg
Beko DS 7534 CSRX1 Beko DS 7534 CSRX1 479.00€

tepelné čerpadlo 7 kg
Bosch WTW85590BY Bosch WTW85590BY 698.90€

kondenzačná 8 kg
AEG AbsoluteCare T8DEE48SC AEG AbsoluteCare T8DEE48SC 669.00€

kondenzačná 8 kg

V ponuke internetových či kamenných obchodov nájdete mnoho druhov, z ktorých si len ťažko vyberiete ten správny druh. Najširšími druhmi, medzi ktorými si môžete vyberať sú:

  • Sušičky s tepelným čerpadlom – v sušičke s tepelným čerpadlom je ohriaty vzduch následne schladený, čím sa odstraňuje vlhkosť. Vznikne tak uzavretý obvodov, v ktorom sa teplo a energia nestráca. Spotreba tak môže byť nižšia až o 50% a vy tak ušetríte na poplatkoch za energie. Teplota sa v sušičke pohybuje v rozmedzí okolo 50 stupňov Celzia. Práve to je o tretinu menej. Než je potrebné.
  • Sušičky slim – potrebujete sušičku, ktorá sa vám doma určite zmestí? Stavte na sušičky prádla slim, ktoré sú omnoho menšie, užšie, no svoju robotu spravia rovnako, ako tie klasické!

Ako si vybrať správnu sušičku?

Medzi mnohými druhmi, ktoré dnes v ponukách nájdete je niekedy veľmi ťažké vybrať si ten najlepší model. Obľuba sušičiek stále stúpa a značky produkujú a chrlia jeden výrobok za druhým.

Veľkosť je jedna z najdôležitejších vecí, ktoré si musíte zadať pred kúpou. Budete mať na ňu dostatok miesta v kúpeľni? Ak nie, hľadajte menšiu alebo si spravte viac miesta tam, kde ju chcete „zasadiť“.

Plnenie zhora alebo spredu ako pri práčkach, je rovnako dôležité. Výber je len na vás, no ak si chcete na sušičku niečo odkladať, radšej si vyberajte tú, ktorá sa bude plniť spredu. Výhodou sušičiek, ktorá sa plnia spredu je aj ten, že do nej omnoho lepšie vidíte, a tak si budete istí, že ste v nej nič nezabudli. Druhou výhodou je aj to, že všetky spredu plniteľné sušičku majú sklo, cez ktoré vidíte centrum diania a viete, že je vnútri všetko v poriadku.

Displej, na ktorom budete vidieť, čo sa deje v sušičke je takisto dôležitý. Okrem toho si môžete vybrať či chcete sušičku ovládať veľkým otočným kolieskom alebo máte radšej dotykové displeje.

Sušičky sú dnes už plné funkcií, ktoré vám ponúkajú. Čím drahšie si sušičky vyberiete, tým viac funkcií budú mať. Ak teda chcete aspoň 16 funkcií, pripravte sa, že si trocu priplatíte.

Nezabúdajte na ďalšie skvelé výhody ako sú napríklad senzory teploty, obojstranné dvierka, ktoré budete môcť otvoriť do oboch strán, indikátor zostávajúceho času či novinka osvetlený bubon. Vďaka svetlu vám sušička „nezožerie“ už ani jednu ponožku. Nesmieme však zabudnúť spomenúť aj odloženie času sušenia, čo je veľkou výhodou najmä vtedy, keď chcete sušenie pustiť neskôr v noci či počas dňa, keď nie ste doma.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *