Najlepšie športové outdoorové kamery

Ľudová voľba

Yi Mi Action Camera 4K
Xiaomi

Yi Mi Action Camera 4K

Smart hodnotenie

9

Cena: 3.95€

Najlepší produkt

DJI Osmo Action
DJI

DJI Osmo Action

Smart hodnotenie

9

Cena: 299.00€

Pre náročných

GoPro HERO7 Black
GoPro

GoPro HERO7 Black

Smart hodnotenie

9.4

Cena: 289.00€

Máte radi adrenalín či radi športujete a chcete si tieto chvíle uchovať? Pripravili sme si pre vás prehľad tých najlepších športových kamier na tento rok. Vybrali sme tie najkvalitnejšie a najlepšie kamery z hodnotení rôznych testovaní. Vyberte si aj vy jednu z nich a zakúpte si ju a môžete využívať tie najlepšie a najkvalitnejšie funkcie na kamere z nášho prehľadu.

Najpredávanejšie na Heureka.sk

Porovnanie najlepších športových kamier

Obrázok Názov Cena Hodnotenie Celkové rozlíšenie Uhlopriečka LCD Hmotnosť 360° nahrávanie
Pre náročných
GoPro HERO7 Black
GoPro HERO7 Black 289.00€

12 MPx 2 palcov 116 g nie
Ľudová voľba
Yi Mi Action Camera 4K
Yi Mi Action Camera 4K 3.95€

12 MPx 2.4 palcov 99 g nie
Najlepší produkt
DJI Osmo Action
DJI Osmo Action 299.00€

12 MPx 2.9 palcov 120 g nie
GoPro Fusion GoPro Fusion 449.00€

18 MPx 0.25 palcov 210 g áno
SJCAM SJ5000 SJCAM SJ5000 27.00€

14 MPx 1.5 palcov 58 g nie
SJCAM SJ4000 Wifi SJCAM SJ4000 Wifi

12 MPx 2 palcov 58 g nie

Recenzie športových kamier

SJCAM SJ5000

Cena: 27.00€ | Celkové rozlíšenie: 14 MPx | Uhlopriečka LCD: 1.5 palcov | Hmotnosť: 58 g | 360° nahrávanie: nie |

SJCAM SJ5000

Smart hodnotenie
7

SJCAM SJ5000 je vodotesná športová kamera s 2" displejom. Ide o Full HD kameru. Ide o kameru, ktorá je vyrábaná v rôznych farebných prevedeniach, ktoré sú dostupné na trhu. Ide o kameru so 14 Mpx. Hmotnosť kamery je len neuveriteľných 58g a rozmery sú 59 x 41 x 21 mm. Ide akoby o lacnejšiu verziu GoPro, avšak nemôžme povedať, že by bola nekvalitnejšia alebo slabšia. Myslím si, že je porovnateľná s touto značkou. Odkedy som ju prvýkrát, hneď som si ju zamiloval a vedel som, že ju musím mať. Dokonca už na prvý pohľad som vedel, že sme si súdení. Som veľkým fanúšikom adrenalínových športov, a preto som veľmi rád, že niekto myslel aj na nás, aby sme si mohli takéto zážitky pamätať. Som rád, že SJCAM je v takej cenovej relácii, v akej je, pretože nie som ochotný platiť majland za GoPro, ktoré je podľa mňa na svoju kvalitu a funkciu predražené.

SJCAM SJ5000širokouhlý objektív 180 stupňový. Dokonca si môžete vybrať v akej kvalite chcete mať natočené video : Full HD, HD, VGA, QVGA. Má 4x digitálny zoom. Výhodou pri adrenalínových športoch je aj stabilizácia obrazu. Výdrž jedného nabitia je zhruba 70 minút nepretržitého natáčania pri najvyššej kvalite. Výhodou je aj možnosť nahrávania videa počas nabíjania. Nabíjanie trvá zhruba 3 hodiny na 100% nabitú batériu. Pri fotografiách je možné nastaviť aj časovač.

Som s ňou naozaj spokojný pretože ju využívam naozaj veľmi často odkedy som si ju zaobstaral. Už som si pomocou nej natočil aj tandemový zoskok a naozaj, kvalita videa je taká dobrá, že vždy, keď ho pozerám, mám pocit, že som zas vo vzduchu a padám.

Musím povedať, že som s touto kamerou naozaj spokojný. Stala sa mojím stálym spoločníkom pri adrenalínových zážitkov, dovoleniek či lyžovačiek. Neviem si už predstaviť že by som ju nemal. Naozaj odporúčam.

Viac info

Výhody

  • cena

Nevýhody

  • starý model

SJCAM SJ4000 Wifi

Celkové rozlíšenie: 12 MPx | Uhlopriečka LCD: 2 palcov | Hmotnosť: 58 g | 360° nahrávanie: nie |

SJCAM SJ4000 Wifi

Smart hodnotenie
7

Digitálne kamery boli in v minulosti, no ani dnes nepatria určite do šrotu. My sme ostali verní tejto klasike, keďže sme sa rozhodli dokumentovať si svoje zážitky pomocou naozajstnej kamery, a nie cez mobil alebo fotoaparát. Keďže sme potrebovali novú digitálnu kameru, rozhodli sme sa tentokrát pre  SJ4000 Wifi. Ide o vodotesnú Full HD kameru s rozlíšením 12Mpx. Displej kamery je vodotesný, 1,5" LCD.  Čiže je možné pozrieť si práve natočené zábery.

Ide o kvalitný výrobok za relatívne nízku cenu, som s ňou maximálne spokojná. Síce je pravda, že nejaký čas trvalo, kým som pochopila manipuláciu s ňou a ovládanie, ale všetko sa dá naučiť. Dokúpila som si následne aj pamäťovú kartu, aby mala kamera väčšiu pamäť. S krytom, ktorý sme si dokúpili, je vodotesná dokonca do hĺbky 30m. Myslím si, že kamera je porovnateľná s GoPro, len je niekoľkokrát lacnejšia. Robí dokonca 30 fotiek za sekundu. Ak si nepotrpíte na značke, tak ako my, ide o najlepšiu voľbu na trhu za túto cenu. Je ľahko nainštalovateľná na okno, na helmu, na statív, hocikde, kde len chcete, a to vďaka svojej nízkej hmotnosti.

Vďaka Wifi si cez smartfón môžete pozerať, čo sa deje v izbe, kde si kameru necháte. Má obrovské množstvo funkcií v porovnaní s rozmermi danej kamery. Čo je nevýhodou, je slabší zvuk pri kamerovaní v obale či vo formáte mov. Ja nie som náročný užívateľ, ale môj priateľ je a potrpí si na kvalite. Preto zo začiatku aj uvažoval nad GoPro, no následne po prečítaní recenziií na SJ4000 Wifi sa na moje prekvapenie rozhodol prijať výzvu a odskúšať niečo nové, lacnejšie no s množstvom funkcií.  Sme s ňou naozaj nadmieru spokojní a určite ju odporúčame aj ďalej. Nie len neznámym, ale aj známym, ktorí by chceli čo-to ušetriť. Kvalita stabilizácie je taktiež postačujúca pre amatérske natáčanie. Výdrž batérie pri natáčaní je cca 1 hod, no my sme si dokúpili externú baterku a nabíjačku. SJ4000 Wifi je kompatibilné pre Android aj iOS.

Kamera obsahuje množstvo príslušenstva takže nieje potrebné dokupovať už uchytky prípadne púzdro.

Myslím, že nie je čo dodať. Obraz, kvalita, zvuk, nočný režim, stabilizácia obrazu, všetko je dostačujúce a úžasne kvalitné

za túto cenu. Určite odporúčame.

 

Viac info

Výhody

  • cena

Nevýhody

  • starý model

2 mysleli na Najlepšie športové outdoorové kamery

  1. Ja mám už roky HERO 4 SESSION a narozdiel od predchádzajúcich kamier nie je vidieť trhané či sekané pohyby pri plávaní. Obraz pod vodou je naozaj skvelý, vidieť naozaj všetko. Súčasťou sú 2 úchytky, jedna na natáčanie vzpriamených obrazov a jedna na zachytenie vodorovných obrazov. Životnosť batérie je vynikajúca, v prípade, že je kamera zapnutá no nenahrávate, batéria sa míňa je vo veľmi malom množstve. Audio je slušné aj keď model Silver znie lepšie. Mikrofóny sú na tele 2, neustále sa prepínajú. Napríklad z dôvodu, že ak ne prednú stranu fúka vietor, vďaka zadnej strane ne ktorej je ďalší mikrofón by malo byť možné zachytiť zvuk. Myslím si, že je to skvelý prístroj, zábavka pre každého. Nie len na dovolenky, adrenalínové zážitky ale aj na bežné užívanie či už pri automobilových pretekoch, cyklistike, lyžovaní či snowboardovaní. Zachytí každučký okamih. Cena produktu je približne rovnaká ako je to pri modeli Silver. Aplikácie a režimy sú na Hero 4 Session dostupnejšie a ľahšie ovládateľné, ich zapnutie je oveľa rýchlejšie. Pomocou kĺbu Buckle je kamera otáčateľná o 360 stupňov bez toho, aby ste ju museli uvoľnovať. Taktiež je možné dokúpiť popruh, vďaka ktorému je možné pripevniť GoPro na ruku, nohu či hocikam.

    Myslím si, že je to úžasná kamera jedinečná svojho druhu. Zamiloval som si ju už od chvíle, čo som ju prvýkrát držal v rukách a hneď som vedel, že bude moja. V porovnaní so Silver je o 50% ľahšia, pričom už pri Silver hovorím o mušej váhe, nehovoriac o veľkosti. Ide o kameru, ktorá zachytí každý pohyb, každú akciu. Treba si preto uvedomiť, prečo je cena v takej hodnote v akej je. Nerobí iba skvelé videá, ale taktiež aj fotky. Na vrchnej strane kamery sa nachádza jednoduché tlačidlo pre spustenie nahrávania. Režim Auto Low Light inteligentne zmení snímkovej frekvencie na základe svetelných podmienok pre optimálny výkon pri nízkom osvetlení, čo umožňuje pohyb medzi svetlými a tmavými prostredie, bez toho aby ste museli upraviť nastavenia fotoaparátu. Myslím si, že táto kamera je jedinečná, jediná svojho druhu a zároveň výkonná. Jednoznačne výhody prevýšili nevýhody, ktorých je naozaj len zlomok. Je to príjemný spoločník na dovolenky či adrenalínové zážitky. Určite odporúčam.

  2. Väčšinou ju používam pri nahrávaní rôznych športov, pretože dokáže nasnímať neuveriteľné okamihy. Tak isto napríklad ak sa s kamarátmi rozhodneme ísť skákať zo skál, alebo ísť na motokáry, pomocou GoPro HERO7 je to možné zachytiť. Myslím že je malá a šikovná a oplatí sa za skvelú cenu. Dá sa pripevniť kvôli svojej váhe a veľkosti takmer kamkoľvek. Kamere nejde takmer nič vytknúť. Som s ňou spokojný. Jediné, čo by sa dalo vylepšiť je výdrž batérie, ktorá nie je dlhá. Inak ju odporúčam určite.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *