Najlepšie posilňovacie veže 2019 (test, recenzie) – ako si vybrať?

Ľudová voľba

ProfiGym C30
ProfiGym

ProfiGym C30

Smart hodnotenie

9.3

Cena: 382.50€

Najlepší produkt

inSPORTline ProfiGym C95
inSPORTline

inSPORTline ProfiGym C95

Smart hodnotenie

9.8

Cena: 847.80€

Pre náročných

Body Craft GX
Body Craft

Body Craft GX

Smart hodnotenie

9.8

Cena: 2€


Vďaka posilňovaniu si dokážete vaše telo posilniť a vybudovať si svalstvo, po ktorom ste vždy túžili. Ak patríte k ľuďom, ktorí radšej cvičia doma a fitness centrá im nie sú úplne najbližšie, spravte si malú miestnosť rovno pre seba, kde sa spotíte a vydáte zo seba všetko, čo môžete

Výber tej správnej posilňovacej veže je však niekedy náročný a kúpiť tú najlepšiu dá zabrať.

Posilňovacie veže patria medzi jednu z najdôležitejších športových potrieb, ktorú doma musíte mať, ak si chcete vybudovať dobrú svalovú hmotu cvičením doma. Každý veľmi dobre vie, že domáce cvičenie nie je nikdy také, ako v posilňovni aj kvôli tomu, že práve tam sú mnohé stroje, ktoré dopomáhajú rýchlejšej premene. Vďaka posilňovacej veži však budete mať aj doma profesionálny nástroj na cvičenie.

Najlepšie domáce veže

Obrázok Názov Cena Hodnotenie Nosnosť Hmotnosť závažia Určenie
Najlepší produkt
inSPORTline ProfiGym C95
inSPORTline ProfiGym C95 847.80€

120 kg 91 kg domáce
Ľudová voľba
ProfiGym C30
ProfiGym C30 382.50€

120 kg 45 domáce
inSPORTline ProfiGym C100 inSPORTline ProfiGym C100 913.70€

150 kg 75 kg domáce
inSPORTline ProfiGym C90 inSPORTline ProfiGym C90 761.40€

150 kg 45 kg domáce

Najlepšie profesionálne veže

Obrázok Názov Cena Hodnotenie Nosnosť Hmotnosť závažia Určenie
Pre náročných
Body Craft GX
Body Craft GX 2€

180 kg 87 kg profesionálne
Body Craft Elite Body Craft Elite 3€

180 kg 180 kg profesionálne
inSPORTline Cable Column CC500 inSPORTline Cable Column CC500 1€

- 0 kg profesionálne

Ako si vybrať posilňovaciu vežu?

Ak hľadáte multifunkčný nástroj, na ktorom precvičíte celé telo a budete sa cítiť skvelo, určite stavte na posilňovaciu vežu, ktorá s vaším telom spraví zázraky. V jednom stroji sa ukrýva hneď niekoľko možností na rôzne druhy cvikov. Vďaka tomu máte za skvelú a rozumnú cenu hneď niekoľko posilňovacích vecí v jednom.

Pri výbere posilňovacej veže by ste sa mali riadiť niekoľkými dôležitými bodmi, ktoré by mala spĺňať:

  1. Záruka, ktorá bude dostačujúca. Posilňovacia veža je síce z dostatočne tvrdého materiálu, ktorý by vám mohol vydržať dlho, no záruka na niekoľko rokov je vždy výhodou a istotou.
  2. Maximálna záťaž je druhou podmienkou. Vždy sa pozerajte na nosnosť posilňovacej veže, aby ste vedeli, či vám bude stačiť, alebo sa pozriete po ďalšej, ktorá toho unesie omnoho viac.
  3. Cena je rovnako dôležitá. Hľadajte na niekoľkých internetových obchodoch a určite nájdete skvelú cenu, za ktorú by ste mohli svoju vežu nájsť.

Keď máte vybranú vežu, určite si všimnite aj rozmery, ktoré má a pripočítajte pár metrov z každej strany. Ak sa vám do miestnosti, ktorú chcete mať výhradne na cvičenie nezmestí, vyberte si inú, ktorá bude mať menšie rozmery. Pred nákupom si aj rozmyslite to, či chcete posilňovať iba hornú časť tela alebo aj nohy. Je to z toho dôvodu, že posilňovacie veže sa líšia jedna od druhej a každá je vhodná na niečo iné. Pozorne čítajte informácie, ktoré sú napísané pri veži, aby ste boli vždy dostatočne informovaní o tom, aký výrobok kupujete.

Keď si vyberiete kombináciu cvikov, aké chcete cvičiť na posilňovacej veži, hneď potom sa zamerajte na už spomínanú veľkosť a to, čo sa vám zmestí domov. Ďalej hľaďte určite na cenu, servis a montáž a záruku, ktorá je takisto dôležitá. Posilňovacie veže nepatria medzi najlacnejší výrobok, a preto ak sa jej niečo stane, reklamácia je prvoradá.

Ukážky cvikov na veži

Zdroje

Recenzie píšeme na základe našich vlastných skúseností alebo na základe skúseností zákazníkov ktorý si dané produkty zakúpili.

  1. https://posilnovacie-veze.heureka.sk/
  2. https://en.wikipedia.org/wiki/Power_tower_(exercise)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *